خبر از https://www.news.ir

نیوز:  قرعه کشی پنجمین مرحله فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو، صبح یکشنبه (۲۷ مهر) با حضور نمایندگان نهاد‌های نظارتی برگزار گردید و اسامی برندگان قرعه کشی پنجمین مرحله فروش فوق العاده و پیش فروش ایران خودرو اعلام گردید.

گروه صنعتی ایران خودرو به منظور پاسخگویی به نیاز مشتریان، ۲ طرح فروش فوق العاده چهار محصول با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روز و پیش فروش یک ساله هشت محصول را به صورت هم زمان به مدت سه روز به اجرا گذاشته است.

در پنجمین مرحله از فروش فوق العاده و پیش فروش محصولات ایران خودرو  ۳۱ هزار و ۴۵۰ متقاضی تعیین تکلیف شدند که از این تعداد  ۹ هزار و ۴۵۰ ثبت نام کننده برای طرح فروش فوق العاده ثبت نام کرده بودند  و ۲۲ هزار دستگاه خودرو نیز برای پیش فروش یک ساله تعیین تکلیف شدند، همچنین براساس قوانین پیش فروش نیمی از هر ظرفیت نیز به عنوان ذخیره انتخاب شدند.

 

پذیرفته شدگان این دو طرح به مدت پنج روز مهلت خواهند داشت تا طبق بخش نامه، نسبت به پرداخت وجه خودرو اقدام کنند.

زمان تحویل محصولات به برندگان قرعه کشی

بر اساس اعلام ایران خودرو زمان تحویل خودروها در طرح فروش فوق العاده موعد تحویل حداکثر ۹۰ روز و در طرح پیش فروش یک ساله خواهد بود.

اسامی برندگان قرعه کشی پنجمین مرحله فروش فوق العاده و پیش فروش ایران خودرو اعلام گردید

خودروهای ارائه شده ایران خودرو

بر اساس بخشنامه ایران خودرو در فروش فوق العاده چهار محصول، پارس بنزینی، پژو ۲۰۶ صندوقدار، پژو ۲۰۷ دستی هاچ بک و سمند ال. ایکس عرضه شده است. و در برنامه پیش فروش یک ساله نیز هشت محصول شامل پارس با موتور تی. یو.۵، پارس بنزینی، پژو ۲۰۶ تیپ دو، سمند ال. ایکس، پژو ۲۰۷ دستی هاچ بک، سورن پلاس، دنا پلاس و رانا پلاس عرضه شده است. زمان تحویل خودرو‌ها در این طرح تیر و مرداد ۱۴۰۰ تعیین شده است.

قیمت خودروهای ایران خودرو

در آخرین طرح فروش فوق‌العاده ایران خودرو قیمت های زیر اعلام شده است.

تعداد افراد متقاضی قرعه کشی مهر ایران خودرو

در مجموع ۲۰۹۲۵۱۸ نفر اقدام به ثبت نام در طرح جدید ایران خودرو کرده‌اند.

تعداد افراد متقاضی هر خودرو

 

نیوز

 

زمان واریز وجه خودرو

برندگان قرعه کشی مهر ایران خودرو که نامشان در قرعه‌کشی اعلام شده اند ۵ روز مهلت خواهند داشت نسبت به پرداخت وجه اقدام کنند، در صورت اتمام این مهلت و عدم واریز وجه نفرات با فهرست ذخیره‌ها جایگزین خواهند شد.

لینک منبع: اسامی برندگان قرعه کشی پنجمین مرحله فروش فوق العاده و پیش فروش ایران خودرو اعلام گردید.

https://www.news.ir/228818/%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D9%82%D8%B1%D8%B9%D9%87-%DA%A9%D8%B4%DB%8C-%D9%BE%D9%86%D8%AC%D9%85%DB%8C%D9%86-%D9%85%D8%B1%D8%AD%D9%84%D9%87-%D9%81%D8%B1/

نیوز


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.