خبر از https://www.news.ir

 

نیوز: رئیس ستادهای مردمی کاندیداهای اصولگرا در سه انتخابات گذشته ریاست جمهوری با صدور بیانیه ای برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ اعلام کاندیداتوری کرد.

بر اساس اطلاعاتی که دفتر رئیس ستادهای مردمی محمدرضا صفری تالارپشتی در اختیار رسانه ها قرار داده، وی در انتخابات ۱۳۸۸ با تشکیل جامعه اتمام، ستاد حامیان مردمی احمدی نژاد را مدیریت کرد، در سال ۱۳۹۲، رئیس ستاد مردمی حامیان قالیباف بود و در سال ۱۳۹۶ نیز ریاست ستاد حامیان مردمی سید ابراهیم رئیسی را بر عهده داشت. وی هم اکنون در مقطع دکتری حقوق تحصیل می کند.

 

رئیس ستادهای مردمی احمدی نژاد، قالیباف و رئیسی کاندیدای ریاست جمهوری شد-نیوز

متن بیانیه محمدرضا صفری تالارپشتی که به رسانه ها ارسال شده به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام بر ملت بزرگ و شریف ایران

اینک که بیش از ۴ دهه از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی می گذرد و پس از این دوران پر فراز و نشیب، نوبت به گام دوم انقلاب رسیده است، باید تدبیری دیگر برای تثبیت نظام جمهوری اسلامی، ارتقاء سطح امنیت ملی، بهسازی معیشت عمومی، گسترش روابط بین المللی و ترویج فرهنگ اصیل اسلامی – ایرانی اندیشید.

اگر رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای، برای چهل سال دوم انقلاب نام گام دوم نهاده اند، لاجرم باید رویکردها و چهره های جدید و جوان نیز به عرصه بیایند و همان گونه که جوانان مومن و انقلابی میهن در گام اول انقلاب نقش آفرینی کردند، گام دوم نیز به همت آنان برداشته شود و همین گونه گام های این نهضت بزرگ استمرار یابد تا در نهایت، پرچم انقلاب را به بزرگ انقلابی آخرالزمان، حضرت مهدی موعود (عج) تقدیم نماییم.

 

رئیس ستادهای مردمی احمدی نژاد، قالیباف و رئیسی کاندیدای ریاست جمهوری شد-نیوز

 

از این رو اینجانب، محمدرضا صفری تالارپشتی، به عنوان سرباز ولایت و خادم ملت، بر خود فرض دانسته ام در زمانه ای که گروه های مختلف سیاسی تحت عناوین مختلف، انقلاب و آرمان های آن را هدف مطامع باندی و گروهی و شخصی شان قرار داده اند، به حکم قل انما اعظم بواحده ان تقوموا لله مثنی و فرادی، برخیزم و برای نجات انقلاب و ارزش ها و مردم ، نامزد ریاست جمهوری – و البته خادم جمهوری اسلامی – شوم.

مسلما مردم ایران که انواع چهره های سیاسی و نامداران و احزاب و گروه ها را در دولت های گوناگون آزموده اند، این بار رییس جمهور خادم خود را از نه بین آنان که از میان جوانان مومن انقلابی که شجاعت بازگرداندن انقلاب به ریل اصلی را داشته باشند و به معنای واقعی کلمه خادم ملت باشند، انتخاب می کنند.

لذا بدین وسیله از مردم شریف و به ویژه جوانان انقلابی دعوت می کنم بی توجه به بازی چهره های آزمون پس داده و عمدتا رد شده سیاسی، مرا در مسیری که برای تحول و پیشرفت کشور برگزیده ام یاری کنند و این مهم، میسر نیست جز با شکستن حلقه بسته مدیریتی کشور و وارد شدن نیروهای پرانرژی و سالم به عرصه مدیریت کلان کشور.

امید که با یاری و همراهی همدیگر، بار دیگر نام بزرگ ایران را تحت هدایت حکیمانه رهبر بزرگوارمان در جهان به قله های عزت و اقتدار برسانیم.

خادم المله: محمد رضا صفری تالارپشتی

تهران

هشتم مهر۱۳۹۹

لینک منبع: رئیس ستادهای مردمی احمدی نژاد، قالیباف و رئیسی کاندیدای ریاست جمهوری شد – نیوز

https://www.news.ir/207996/%D8%B1%D8%A6%DB%8C%D8%B3-%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D9%85%DB%8C-%D8%A7%D8%AD%D9%85%D8%AF%DB%8C-%D9%86%DA%98%D8%A7%D8%AF%D8%8C-%D9%82%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%A8%D8%A7/

نیوز


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.