خبر از https://www.news.ir

به گزارش گروه ترجمه رکنا، یک مرد در ایتالیا پس از دعوای لفظی با همسرش و خروج از خانه ۴۲۰ کیلومتر پیاده روی کرد.

این مرد ۴۸ ساله که هویتش معلوم نیست برای این که پس از دعوا با همسرش آرام شود شروع به پیاده روی کرد که یک هفته بعد توسط پلیس پیدا شد.

از قرار معلوم ، گزارش مفقودی این مرد از سوی همسرش به اداره پلیس داده شده بود و ماموران طی گشت شبانه برای اطمینان از رعایت قانون منع رفت و آمد توسط شهروندان با این مرد رو به رو شدند که یک هفته پیاده روی کرده بود و به خاطر این که در این مدت به خانه بازنگشته بود گزارش مفقودی اش به اداره پلیس داده شد.

 


 


بعد از دعوا با همسرتان هرگز این کارها را نکنید | اقتصاد آنلاین

رکورد عجیب یک مرد پیاده روی یک هفته ای پس از دعوا با همسر

ماموران ابتدا چند سوال از این مرد پرسیدند و سپس او را با ماشین پلیس به اداره پلیس منتقل کردند.

این مرد نیز در حین بازجویی تمام ماجرا را برای پلیس تعریف کرد و گفت یک هفته پیش پس از درگیر شدن با همسرش به پیاده روی رفته و هرگز توقف نکرده و بدون استفاده از هرگونه وسیله حمل و نقل طی ۷ روز ۴۲۰ کیلومتر پیاده روی کرده و فقط کمی احساس خستگی می‌کند.

با این حال پلیس بخاطر نقض قانون منع رفت و آمد یک جریمه ۴۰۰ یورویی برای وی در نظر گرفت و یک اتاق در هتل برای یک شب اقامت این مرد اجاره کرد تا در آن تا رسیدن همسرش بماند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

لینک منبع: رکورد عجیب یک مرد بعد دعوا به همسرش / پیاده روی یک هفته ای پس از دعوا با همسر

https://www.news.ir/312537/%D8%B1%DA%A9%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%B9%D8%AC%DB%8C%D8%A8-%DB%8C%DA%A9-%D9%85%D8%B1%D8%AF-%D8%A8%D8%B9%D8%AF-%D8%AF%D8%B9%D9%88%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%B4-%D8%B9%DA%A9%D8%B3/

نیوز


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.