خبر از https://www.news.ir

سکه ریزشی شد؛ افت ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی

 

سکه ریزشی شد؛ افت سکه ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی

سکه ریزشی شد؛ افت ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومانیبه گزارش نیوز :نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر اظهار کرد: در حال حاضر نرخ تمام سکه با طرح جدید، ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان یعنی حدود ۱۵ درصد کاهش پیدا کرده و الان به ۱۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است.

محمد کشتی‌آرای در گفت‌وگو با ایلنا در مورد آخرین وضعیت قیمت طلا اظهار داشت: در حال حاضر نرخ  تمام سکه با طرح جدید، ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان یعنی حدود ۱۵ درصد کاهش پیدا کرده و الان به ۱۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است.

قیمت نیم سکه با حدود ۶۰۰ هزار تومان کاهش

وی افزود: قیمت نیم سکه با حدود ۶۰۰ هزار تومان کاهش به ۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسیده و ربع سکه نیز با ۴۰۰ هزار تومان کاهش ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان خرید و فروش می‌شود. سکه‌های یک گرمی نیز ۱۵۰ هزار تومان کاهش داشته و قیمت آن به ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسیده است.

 

نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر خاطرنشان کرد: هر مثقال طلا ۵۱۰ هزار تومان کاهش داشته و به ۵ میلیون ۲۷۱ هزار تومان رسیده و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با حدود ۱۲۰ هزار تومان به ازای هر گرم، یک میلیون و ۲۱۷ هزار تومان خرید و فروش می‌شود.

 

لینک منبع: سکه ریزشی شد؛ افت ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی/قیمت نیم سکه با حدود ۶۰۰ هزار تومان کاهش

https://www.news.ir/256354/%D8%B3%DA%A9%D9%87-%D8%B1%DB%8C%D8%B2%D8%B4%DB%8C-%D8%B4%D8%AF%D8%9B-%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D8%B3%DA%A9%D9%87-%DB%B2-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D9%88%D9%86-%D9%88-%DB%B4%DB%B0%DB%B0-%D9%87%D8%B2%D8%A7/

نیوز


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.