خبر از https://www.news.ir

 

یکی از عوامل اصلی که بین زن و شوهر شایع است این‌ است که مرد آن احساس رضایت را در زندگی خودش تجربه نمی کند. اگر محیط خانه برای مردها، محیطی جذاب و پر از تفریح و شور ونشاط باشد، حال خوبی را با همسرشان داشته باشند و بتوانند یک گفتگوی خیلی صمیمانه درطول روز داشته باشند و همدیگر را دوست داشته باشند، هرگز آن شوهر به خودش اجازه نمی دهد که وارد خیانت عاطفی شود.

 

خبرگزاری آریا - اختلاف مذهبی زن و شوهر و رسیدن به نقطه نظری مشترک

 

مردی که علاقه ای در زندگیش نمی بیند و دل خوشی ندارد از بودن با همسرش، ممکن است روزی به خیانت کشیده شود. به عنوان مثال شاید همسری داشته باشد که دائم غر میزند و او را تحت فشار قرار می دهد و انتظارات بیجا دارد و در نتیجه این مرد برای اینکه آن حس خوب عاطفی و احساسات را در خودش تجربه کند، به دیگران علاقه مند شود و از راهی دیگر نیاز عاطفی خود را برطرف می کند. اول از همه باید توجه داشته باشید که آیا من برای همسرم چیزی کم گذاشته ام؟ واقع گرایانه نگاه کنیم. ممکن است جاهایی از دیدگاه همسر، کوتاهی هایی صورت گرفته باشد.

 

ما بهتریم یا اونا؟ - ویرگول

☑️ اگر احساس کردم همسرم دارد خیانت می‌کند، چه کاری انجام دهم؟ ☑️

شما به عنوان همسر، بروید و حس احساسات خود را بیان کنید و ناراحتی خود را از این قضیه ابراز کنید. بهترین راه این است که گفتگو کنید تا بدانید علت خیانت چیست و بعد اگر همسر شما مخالفت شدیدی از خودش بروز داد، به این معنی است که تا حدی این حس شما درست است که همسرتان با آن فرد مورد نظر صمیمی است. حالا که متوجه شدید، بدون هیچگونه سرزنشی می روید و درباره‌ آن فرد با همسرتان صحبت می کنید.

و حس خود را بیان می کنید. به عنوان مثال، به او می‌گویید که من احساس میکنم که اون به تو نظر دارد و زندگی ما بخاطر این قضیه کمی دارد سرد می‌شود. خودتان یک سری چیزها را کشف کنید. به عنوان مثال اگر محیط خانه، زدگی برای همسرتان ایجاد میکند، محیط خانه را جذاب کنید و همچنین ظاهرتان و صحبت کردنتان را بهتر کنید.این موارد را اجرا کنید و تاثیرهای مثبت آن را ببینید.

 

>>> خبر مرتبط: 

اعترافات یک هنرپیشه زن در خیانت به همسرش

واکنش صحیح در برابر خیانت همسر چیست؟

 

 

 

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=324145

لینک منبع: عدم صمیمیت شوهر با همسرش، عاملی خطرناک جهت گرفتاری در باتلاق خیانت

https://www.news.ir/324145/%D8%B9%D8%AF%D9%85-%D8%B5%D9%85%DB%8C%D9%85%DB%8C%D8%AA-%D8%B4%D9%88%D9%87%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%B4%D8%8C-%D8%B9%D8%A7%D9%85%D9%84%DB%8C-%D8%AE%D8%B7%D8%B1%D9%86%D8%A7%DA%A9/

نیوز


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.