خبر از https://www.news.ir

 

به گزارش رکنا، همسر اول استاد محمدرضا شجریان در مراسم او شرکت کرد و تنهایش نگذاشت.
انتشار یک پست در فضای مجازی نشان داد که همسر اول استاد شجریان فرخنده گل افشان پس از مرگش هم او را تنها نگذاشت و کنارش بود.

 

همسر سابق استاد شجریان - نیوز

فرخنده گل افشان همسر سابق استاد شجریان مادر مژگان و همایون شجریان است که استاد آواز ایران بخش عمده و مهم زندگی و شهرتش را مدیون این همسرش است.
به راستی که پشت هر مرد موفق یک زن خوب است فرخنده گل افشان با وجود جدایی از همسرش کماکان یاد و خاطره و یا شاید عشق قدیمی اش باعث شد در مراسم تشییع پیکر همسر سابقش حضور پیدا کند.

همسر سابق استاد شجریان - نیوز

فرخنده گل افشان همسر سابق استاد شجریان کیست ؟

شجریان برای اولین بار با فرخنده گل افشان ازدواج کرد و صاحب ۴ فرزند به نام های راحله ، افسانه ، مژگان و همایون شد. شجریان در سال ۷۱ از این خانم جدا شد و یک سال بعد با خانم کتایون خوانساری ازدواج کرد.

فرخنده گل افشان متولد خرداد ۱۳۱۷در تهران می باشد.

فرخنده گل افشان در ابتدا معلم بود و پس از ازدواج با محمدرضا شجریان به کارهای هنری مانند گل سازی روی آورد.

فرخنده گل افشان و شجریان هر دو معلم دبستان در شهر قوچان بودند که فارغ از اختلاف سنی با یکدیگر آشنا شدند و به زودی ازدواج کردند. (فرخنده گل افشان ۲ سال از محمدرضا شجریان بزرگتر است.)

آنها در سال ۱۳۴۱ با یکدیگر ازدواج کردند.

ثمره ازدواج این زوج ۴ فرزند می باشد که به ترتیب : راحله متولد ۲ مهر ۱۳۴۲ ، افسانه متولد ۲۸ اردیبهشت ۱۳۴۴، مژگان متولد ۲۷ اردیبهشت ۱۳۴۸ و همایون متولد ۳۱ اردیبهشت ۱۳۵۴ می باشند .

لینک منبع: عکس / همسر سابق استاد شجریان فرخنده گل افشان در کنار پیکر آن مرحوم

https://www.news.ir/221103/%D8%B9%DA%A9%D8%B3-%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF-%D8%B4%D8%AC%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D9%86%D8%A7%D8%B1-%D9%BE%DB%8C%DA%A9%D8%B1/

نیوز


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.