خبر از https://www.news.ir

نیوز: امروز یک شنبه ۱۶ شهریور شاخص کل بورس در شروع معاملات با رشد ۱۸ هزار واحدی رو به رو بود.اخبار اقتصادی- بازار با فضایی مثبت آغاز به کار کرده است.

برترین صف های خرید در پیش گشایش بازار

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام در ۱۶ شهریورماه

در گروه خودرویی‌ها شاهد سبز پوشی دو نماد خودرو و خساپا هستیم. خودرو در قیمت ۳۸۱ تومان پیشروی بیش از ۳ درصدی دارد. خساپا در قیمت ۳۲۱ تومان رشد ۱ درصد دارد. خگستر، خبهمن و سایر نماد‌ها متعادل و مثبت هستند.

در گروه فلزات اساسی نماد فملی در قیمت ۳۵۱۸ تومان صف خرید ۱۱۶ میلیونی دارد. #فولاد در قیمت ۱۹۲۹ تومان نیز صف خرید را تجربه می‌کند. فخوز و کاوه نیز از دیگر نماد‌های دارای صف خرید هستند.

شستا با رشد ۳ درصد در قیمت بالاتر از سطح ۳۹۶۰ تومان در حال داد و ستد است. وغدیر در سقف قیمت روزانه صف خرید بالای ۱۷ میلیون سهمی را تجربه می‌کند.

نماد سیتا به مدار مثبت بازگشت. سهم در قیمت ۲۴۵۵ تومان در حال داد و ستد است.

در گروه بانکی نماد وتجارت در قیمت ۳۴۱ تومان صف خرید بالای ۵۱۰ میلیون سهمی را تجربه می‌کند. وبصادر نیز در سقف قیمت روزانه در حال داد و ستد است. وپاسار رشد ۳ درصدی دارد. ونوین در قیمت ۴۸۱ تومان قرار دارد. دی همچنان با افت تقاضا مواجه است.

محصولات شیمیایی هم با افزایش تقاضا همراه اند. فارس،نوری، زاگرس، پارسان، شکلر، شاراک، شپاکسا، شصدف و جم پارس از جمله پر تقاضا‌های گروه اند. شکربن، شپارس، شلعاب، شتوکا و شدوص پرعرضه داد و ستد می‌شوند. شوینده، شگویا و شپلی متعادل اند.

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام در ۱۶ شهریورماه

برترین صفوف خرید و فروش بورس تا ساعت ۹:۲۵

لینک منبع: پرمتقاضی‌ترین نمادهای بورسی در ۱۶ شهریور ۹۹ – نیوز

https://www.news.ir/176465/%D9%BE%D8%B1%D9%85%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%B6%DB%8C%E2%80%8C%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%86%D9%85%D8%A7%D8%AF%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D9%88%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%DB%B1%DB%B6-%D8%B4%D9%87%D8%B1/

نیوز


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.