خبر از https://www.news.ir

به گزارش نیوزبه نقل از روزیاتو در این گفتار، به مرور شماری از این تصاویر پوشش جنجالی دختران در نمایشگاه تجهیزات ورزشی تهران پرداختیم.

نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی، امسال برای نوزدهمین بار برگزار شد. نمایشگاه اسپورتکس تهران صرفا محلی برای آشنایی با جدید ترین برندهای مکمل های ورزشی، پروتئین ها، آشنایی با مربیان و نام آوران فیتنس بانوان و آقایان نبود. بلکه شماری از استارت آپ های ورزشی نیز در آن مشارکت داشتند.

وزارت صنعت، سازمان تجارت و برخی از شرکت های وارد کننده و تولید کننده خدمات و محصولات ورزشی در این نمایشگاه مهر ماهی حضور داشتند. نمایشگاه اسپورتکس را نوآوردگاه ورزش ایران معرفی کردند.

 

پوستر نمایشگاه اسپورتکس ۲۰۲۰

تصویر مراسم افتتاح نمایشگاه بین المللی اسپورتکس ۲۰۲۰ تهران

حضور بدنسازان مرد و زن مطرح ایران در نمایشگاه اسپورتکس، موضوعی بود که برخی از شهروندان پایتخت را به این نمایشگاه ورزشی کشاند. نمایشگاهی که در رسانه ملی، بازتابی پیدا نکرده بود.

پوشش های جنجالی نمایشگاه اسپورتکس تهران ،وزارت ورزش و جوانان را به واکنش واداشت. برگزاری نمایشگاه اسپورتکس در روزهای هفته دفاع مقدس و همزمانی با ماه صفر، سبب شد تا به انتقادها از نمایشگاه به واسطه نوع پوشش جنجالی برخی بانوان، اضافه شود.

نظر وزار ورزش پوشش جنجالی دختران در نمایشگاه تجهیزات ورزشی تهران

وزارت ورزش و جوانان گفته بود که این وزارت خانه، مجوزی برای برگزاری نمایشگاه نداده است و طبق گفته مدیرکل حراست وزارت ورزش، این نمایشگاه و بیلبوردهایش، در شان نظام جمهوری اسلامی نبود. البته مسئول برگزاری این نمایشگاه، وزارت صمت و شرکت نمایشگاه های بین المللی ایران است. در این نمایشگاه، ۲۵ شرکت دانش بنیان داخلی،‌به معرفی محصولات و خدمات فناورانه خود به فعالان ورزشی پرداختند.

 

چهارمین نمایشگاه اسپورتکس تهران

از استایل دختران بدنساز شرکت کننده در چهارمین نمایشگاه اسپورتکس تهران (مهر ۹۹)

چهارمین نمایشگاه اسپورتکس تهران

شماری از دختران بدنساز تهران که در چهارمین نمایشگاه بین المللی اسپورتکس تهران در مهر ۹۹ شرکت کرده بودند

 

با چه وسایل ورزشی در خانه بدنسازی کنیم؟

 

چهارمین نمایشگاه اسپورتکس تهران

فیگور دختران بدنساز و مربیان آن ها در چهارمین نمایشگاه اسپورتکس تهران

 

نمایشگاه اسپورتکس تهران

استایل دختران بدنساز و مدل شرکت کننده در چهارمین نمایشگاه اسپورتکس تهران و هتل المپیک در تابستان ۹۹

 

پوشش جنجالی دختران در نمایشگاه تجهیزات ورزشی تهران

 

پوشش جنجالی دختران در نمایشگاه تجهیزات ورزشی تهران + عکس

در برخی از غرفه های شرکت کننده در چهارمین نمایشگاه اسپورتکس تهران در مهر ۹۹، شاهد اجراهایی توسط بانوان بدنساز در غرفه نیز بودیم

 

پوشش جنجالی دختران

پوشش جنجالی دختران در نمایشگاه تجهیزات ورزشی تهران ( نمایشگاه اسپورتکس تهران ) در هفته اول مهر ۹۹ تبدیل به محلی برای فوتوشوت های تبلیغاتی فیتنس کارها در اینستاگرام شد

 

پوشش جنجالی دختران در نمایشگاه تجهیزات ورزشی تهران + عکس

تصویری از استایل و فیگورهای دختران بدنساز شرکت کننده در چهارمین نمایشگاه اسپورتکس تهران که در غرفه فروشندگان محصولات رژیم غذایی بدنسازی عکس گرفته اند

 

برای اطلاع از تقویم نمایشگاه های داخلی در نیمه دوم سال ۹۹ در تهران و مراکز استان ها به سایت شرکت نمایشگاه بین المللی جمهوری اسلامی ایران مراجعه کنید.

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی شکلات و شیرینی ایران از ۱۲ تا ۱۵ شهریور در تهران به صورت مجازی برگزار شده بود.

 

بیشر بخوانید:

لینک منبع: پوشش دختران ورزشکار در نمایشگاه تجهیزات ورزشی تهران ،وزارت ورزش را به واکنش واداشت.

https://www.news.ir/210241/%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%AC%D9%86%D8%AC%D8%A7%D9%84%DB%8C-%D8%AA%D8%AC%D9%87%DB%8C%D8%B2%D8%A7%D8%AA-%D9%88%D8%B1%D8%B2%D8%B4%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7/

نیوز


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.