خبر از https://www.news.ir

 

پیدا کردن یک شریک زندگی شایسته ویا همسر خوب، مثل پیدا کردن یک فرد مناسب تنها برای اینکه به شما کمک کند در یک تابستان زنده بمانید نیست، به معنای پیدا کردن یک فرد است که خود را در حال پیر شدن با او سی، چهل، پنجاه ویا بیشتر از آن ببینید. انتخاب فردی که می‌خواهید برای همیشه با او ازدواج کنید یا به او متعهد شوید، یک کار جدی است و احتیاط مسئولیت و صداقت زیادی می طلبد.

تمام سخت کوشی شما ارزش آن را خواهد داشت و می توانید برای یک عمر خوشبختی آماده شوید. اگر می خواهید بدانید که چگونه شریک یا همسر مناسب خود را پیدا کنید، فقط این مراحل را دنبال کنید.

 

عشق

 

و باعث شود شما کاملاً به عنوان یک شخص کامل باشید اما شما باید از قبل عاشق آنچه هستید باشید و از اینکه شخصی که می خواهید با او باشید احساس خوشبختی می کنید!

شما باید از اینکه چه کسی هستید، چه کاری انجام می دهید و اینکه چگونه به نظر می رسید خوشحال باشید این کار نه تنها اعتماد به نفس را در شما تقویت می‌کند. بلکه باعث می شود به دنبال یک فرد به همان اندازه شگفت انگیز باشید که فقط زندگی شما را بسازد. بهتر، نه کسی که می تواند تمام خلا های زندگی نامناسب شما را پر کند.

 

 

شریک زندگی

🔹 خودت را دوست داشته باش

دوست داشتن جدی خود قبل از یافتن شخصی که می خواهید بقیه زندگی خود را با آن سپری کنید، ساده ترین راه برای اطمینان از این است که به دلایل درست خود را به آن شخص متعهد می کنید. شما مجبور نیستید ۱۰۰٪ از خود راضی باشید، اما اگر از این که هستید ناراضی هستید، در خطر ملاقات با شخصی هستید که فقط به این دلیل که او باعث می شود احساس بهتری نسبت به خود داشته باشید.

باعث شود شما کاملاً به عنوان یک شخص کامل باشید اما شما باید از قبل عاشق آنچه هستید باشید و از اینکه شخصی که می خواهید با او باشید احساس خوشبختی می کنید!

شما باید از اینکه چه کسی هستید، چه کاری انجام می دهید و اینکه چگونه به نظر می رسید خوشحال باشید این کار نه تنها اعتماد به نفس را در شما تقویت می‌کند. بلکه باعث می شود به دنبال یک فرد به همان اندازه شگفت انگیز باشید که فقط زندگی شما را بسازد. بهتر، نه کسی که می تواند تمام خلا های زندگی نامناسب شما را پر کند.

 

شریک زندگی

🔹 از تنها بودن خوشبخت باشید (منطقی)

بیایید با مجرد بودن روبرو شویم وقتی همه دوستانتان با خوشبختی قرار ملاقات می گذارند یا ازدواج نمی کنند و پیک نیک نیستند. شما ممکن است عشق را بیش از هر چیزی در دنیا بخواهید و طبیعی است که اگر نتوانید آن را پیدا کنید احساس تنهایی یا ناراحتی کنید. اما بخشی از احساس تنهایی خود، عشق ورزیدن به وقت تنهایی و یافتن راه هایی برای علاقه و هیجان درمورد زندگی بدون زندگی مهم دیگر است. این باعث می شود که  وقتی آن فرد خاص حاضر شود، احساس بهتری داشته باشید!

اگر خودتان بدبخت باشید، اولین نفری یا شریک زندگی که کنار شما می آید و کاری برای انجام دادن به شما می دهد خیلی راحت شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد . همنشینی را با عشق اشتباه نگیرید.

 

شریک زندگی

🔷 تجربه ای کسب کنید

اگر در شانزده سالگی اولین عشق یا شریک زندگی خود را پیدا کردید، پس نژادی نادر و خوش شانس هستید. با این حال، بیشتر افراد در واقع با دوست  اول یا دوست دوم یا حتی چهارم خود ازدواج نمی کنند. قرار ملاقات با افراد بیشتر به شما امکان می دهد راه های بی پایان رابطه را بفهمید و می تواند وبه شما کمک کند که شکل ها و پویایی های زیادی را بشناسید که یک رابطه می تواند داشته باشد.

شما فقط با شخصی که عاشق او هستید بسیار خوشحال هستید” اما هرگز با شخص دیگری ملاقات نکرده اید، بهتر است ببینید که چه چیزی خارج از خانه است.

دوست یابی با افراد زیادی به شما کمک می کند تا سازش را یاد بگیرید و حتی بیشتر مطمئن خواهید شد که آنچه برای همسر آینده خود احساس می کنید واقعاً خاص است.

 

>>> خبر مرتبط:

واکنش صحیح در برابر خیانت همسر چیست؟

اختلاف با همسرتان را با این ۵ روش حل کنید

مناسب ترین فاصله سنی برای ازدواج

 

 

 

 

لینک کوتاه : https://www.news.ir/?p=330691

لینک منبع: چگونه شریک زندگی یا همسر خود را پیدا کنیم / ویژگی های یک انتخاب درست چیست؟

https://www.news.ir/330691/%D8%B4%D8%B1%DB%8C%DA%A9-%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C/

نیوز


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.